Jacek Szafader

Interesuje się światem, a konkretniej tym co na ziemi i ponad nią. Człowiek o szerokich horyzontach.

Zawodowo spełniony ekspert zajmujący się zagadnieniami oprogramowania dla firm i obsługi klienta, zakorzeniony w rynku B2B. Prywatnie obserwator, wielbiciel technologicznych nowinek, turysta naziemny i powietrzny ze stosowną licencją dla statków powietrznych. To jakim widzi świat można przeczytać na tej stronie. To gdzie podróżuje i co o tym myśli na triplecake.com

Jako Dyrektor Zarządzający firmy Atteli Sp. z o.o. skutecznie analizuje potrzeby i możliwości stosowania nowoczesnych technologii usprawniających pracę firm. Doradca nowoczesnych managerów specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań w obszarze zarządzania, komunikacji i współpracy wewnątrz organizacji, usprawniających pracę firm i zwiększających efektywność.

Praktyk biznesu z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży nowych technologii, specjalista z zakresu wiedzy na temat CRM i oprogramowania dla firm. Jego praca dyplomowa o internetowej i nowoczesnej jak na owe czasy bankowości detalicznej została wykorzystana komercyjnie i stała się podstawą strategii jednego z większych graczy bankowości w ówczesnej Polsce.

Zarządzający firmą Atteli, specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania, narzędzi i aplikacji mobilnych dla biznesu. Zespół Atteli dostarcza rekomendacje i rozwiązania dla średnich i dużych firm z Polski i z Europy.

Doradzał takim firmom jak m.in. Unilever, AIG, McDonalds, Statoil, PKO BP S.A., Pekao S.A., Xelion Citibank, PLL LOT, Grupie Żywiec SA, DESA Unicum Sp. zo.o., Mattel, Fitness First Germany GmbH, PNO Consultant. W trakcie swojej kariery zawodowej związany również z Fiat Bank Polska SA, gdzie stworzył od podstaw departament CRM. Pracując dla Polskiej Organizacji Turystycznej doprowadził do ujednolicenia komunikacji przez wszystkie ośrodki zagraniczne i centralę POT tworząc narodowy portal turystyczny www.Polska.travel.

Szczególną uwagę zwraca na proces zmiany w organizacji powtarzając , że zawsze, gdy pojawia się w przedsiębiorstwie nowa technologia, wzrasta ryzyko, a sprawność organizacji spada. Celem jego działania jest minimalizowanie tego ryzyka dzięki przygotowaniu firmy i wsparciu jej w procesie wdrażania oprogramowania.